Usługi i cennik

Badanie stomatologiczne

To istotny element rozpoczęcia procesu leczenia. Na tej wizycie zostaniesz dokładnie zbadany, dowiesz się w jakim stanie są twoje zęby jak i cała jama ustna, a lekarz zaproponuje kolejność wizyt w taki sposób aby płynnie przejść przez wszystkie niezbędne etapy leczenia.

Pamiętaj! „Nie znając problemu, nie wiesz o jego istnieniu”.

Cena: 250 zł

Konsultacja specjalistyczna

Z opracowaniem indywidualnego planu leczenia (ortodoncja, protetyka, implantologia).

Cena: 250-350 zł

Kompleksowa higienizacja

Jedną z pierwszych i najważniejszych wizyt na początku leczenia jest… profesjonalne czyszczenie zębów z osadów oraz kamienia nazębnego. Przeprowadzony przez dyplomowaną higienistką zabieg pozwoli przygotować zęby i dziąsła do kolejnych etapów leczenia.

Pacjenci po zabiegu uczeni są przez higienistkę w jaki sposób prawidłowo czyścić zęby. Nasz wykwalifikowany zespół pomoże w doborze odpowiednich przyborów do mycia zębów i pielęgnacji jamy ustnej. Czystość jamy ustnej ma istotny wpływ na trwałość leczenia oraz zdrowie zębów w przyszłości.

Pamiętaj! „Brudny ząb to chory ząb”.

Cena: od 350 zł

Leczenie próchnicy

Zabieg ma na celu wyczyszczenie zniszczonej przez bakterie części zęba i odbudowanie go w taki sposób, aby funkcjonował i wizualnie był nie do odróżnienia od zdrowego zęba. Leczenie wykonujemy wyłącznie przy użyciu nowoczesnych kompozytów światłoutwardzanych dających najlepsze efekty estetyczne.

Cena: od 300 zł

Leczenie kanałowe

To czyszczenie i dezynfekcja wnętrza systemu korzeniowego zęba, który został zainfekowany przez bakterie próchnicowe. Leczenie ma na celu zachowanie zęba w jamie ustnej bez konieczności wyrywania go.

Cena: od 1000 zł

Korona protetyczna

Odtworzenie zewnętrznej powłoki zęba, która z różnych przyczyn została zniszczona. Laboratorium, z którym współpracujemy, precyzyjnie odtworzy kształt i kolor zęba. Ścisłe dopasowanie korony protetycznej do zęba pozwoli na prawidłowe funkcjonowanie w jamie ustnej. Leczenie protetyczne każdorazowo poprzedzone jest specjalistyczną konsultacją, na której są przedstawione różne opcje leczenia zębów.

Cena: 2000-2500 zł

Implant

To najbardziej naturalne odtworzenie brakującego w ustach zęba. W naszym gabinecie pacjenci otrzymują implanty renomowanej szwajcarskiej firmy, które są w stanie odtworzyć to co zostało niegdyś utracone wraz z wyrwanym zębem. Implanty mogą służyć również do umocowania protezy aby maksymalnie zwiększyć komfort jej noszenia. Każda implantacja jest poprzedzona diagnostyką rentgenowską oraz specjalistyczną konsultacją z wykonaniem indywidualnego planu leczenia.

Cena: wycena indywidualna po konsultacji specjalistycznej

Usuwanie zatrzymanych ósemek

Niekiedy ósemki lub inne zęby muszą zostać usunięte. W naszym gabinecie taki zabieg poprzedzony jest wykonaniem niezbędnych zdjęć rentgenowskich aby mógł on zostać wykonany szybko, skutecznie i w profesjonalny sposób. Po takim zabiegu gojenie przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Cena: 600-800 zł

Wybielanie zębów

Wybielanie w gabinecie z użyciem profesjonalnej lampy Beyond oraz wyłącznie atestowanych preparatów wybielających. Zabieg wybielania przyniesie najlepszy efekt jeśli będzie poprzedzony wizytą u higienistki. Warto też omówić chęć wybielania zębów z lekarzem już na początku całego procesu leczenia, aby wybrać najlepszą technikę oraz najlepszy termin wybielania podczas całego procesu leczenia zębów.

Cena: 1000 zł (szczęka i żuchwa)

Leczenie ortodontyczne aparatami stałymi

Obejmuje ustawienie zębów w pozycji, która daje najlepszy efekt estetyczny i funkcjonalny. W naszym gabinecie stosujemy nowoczesne aparaty samoligaturujące, które umożliwiają przeprowadzenie leczenia delikatnie i precyzyjnie.

Leczenie takie poprzedzone jest dokładną diagnostyką. Wykonywane są skany całej jamy ustnej. Fotografie obejmujące uzębienie jak i twarz oraz niezbędne zdjęcia rentgenowskie, które pozwalają ustalić indywidualny plan dla pacjenta.

Cena: wycena indywidualna

Leczenie aparatami ruchomymi

Uchwycone w odpowiednim momencie wady zgryzu można wyleczyć lub poprawić wykorzystując okres wzrostu kości dziecka.

Lekarz po dokładnej diagnostyce proponuje rozwiązanie, które najskuteczniej rozwiąże istniejący problem. Okres wieku dziecięcego jest najlepszym do rozpoczęcia leczenia ortodontycznego.

Cena: od 1000 zł

Leczenie niewidocznymi nakładkami

W naszym gabinecie istnieje możliwość prostowania zębów nowoczesnym i niewidocznym systemem nakładkowym. Technika ta pozwala na zwizualizowanie zamierzonego efektu jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. Całość poprzedza dokładna diagnostyka. Pacjent jest pod stałą opieką lekarza prowadzącego, który dba o prawidłowy przebieg leczenia.

Cena: wycena indywidualna

Wizyta kontrolna

Cena: 200-250 zł

Gabinet stomatologiczny - Wilczek - Tarnowskie Góry
Wnętrze gabinetu dentystycznego Stomatologia Wilczek z Tarnowskich Gór - recepcja

Opinie pacjentów

5/5

Bardzo profesjonalnie podchodzą do klienta 🙂

Żaneta Walczak (Google)

5/5

Szczerze polecam. Profesjonalnie i miło.

Sławomir Głaz (Google)

5/5

Wspaniała Pani Doktor! Rzetelna, sympatyczna, dokładna, pracuje szybko ze świetnymi efektami, a przede wszystkim bezboleśnie! […]

pacjentka (znanylekarz.pl)

5/5

Godne polecenia 🙂

Dominik Wróbel (Facebook)

5/5

Super !!!

Karol Gładysz (Facebook)

Logo gabinetu stomatologicznego - Stomatologia Wilczek

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
„Stomatologia Wilczek”

ul. Świdra 12
42-600 Tarnowskie Góry
woj. śląskie

Załącznik 1
© 2023. All rights reserved.
Wykonanie strony: eSpark